PAR MUMS

ULTRA FITNESS - PIRMAIS ĪSTAS VESELĪBAS KLUBS!

MĒS ESAM PAR VESELĪGU SPORTOŠANU!

Sporta klubs Ultra Fitness atrodas izdevīgā vietā A.Čaka un Pērnavas ielu krustojumā un piedāvā lielisku iespēju sportot pašā pilsētas centrā! 2017.gadā izveidotais fitnesa klubs Ultra Fitness atrodas īpaši būvētā ēkā, kura ir jau sākotnēji tika projektēta kā sporta klubs un tajā jau no pirmsākumiem mājo īpaši sportisks gars. Klubs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

 

Izvietots atjauninātās un paplašinātās kādreizējā sporta centra Georgs 5 telpās, jaunais klubs Ultra Fitness piedāvā daudz vairāk nekā tikai fitnesu – tas ir pilna servisa veselības klubs, kurā iestāšanās notiek ar pirmo iepazīšanās nodarbību, bet tālākais atkarīgs no katra sportot gribētāja vēlmēm. Klubs piedāvā visplašākā spektra fiziskās aktivitātes gan individuāliem sportotājiem, gan ģimenēm.

 

Mēs īpaši specializējamies pareizā, īpaši padziļinātā, medicīniski pamatotā pieejā fitnesa nodarbībām. Mūsu klubā ir pieejami profesionāli, sertificēti, pieredzējuši mediķi, kas sniedz konsultācijas un padomus par fizioloģiski pareizu treniņu slodzi. Fitnesa klubs atrodas Dr. Pētera Kučāna medicīnas un sporta centra telpās.

  • Individuālas medicīnas speciālistu konsultācijas

  • Īpaši izstrādāti trenažieri

  • Laba darbošanās atmosfēra

  • Piemērots visiem fitnesa līmeņiem

  • Plašākas telpas

  • Atsevišķa sauna vīriešiem un sievietēm

  • Vismodernākais sporta aprīkojums

NĀC PIE MUMS UZ PIRMO TRENIŅU!

Visiem mūsu topošajiem klientiem piedāvājam pirmo treniņu par īpašu iepazīšanās cenu – tikai 3 eiro! Atnāc, izmēģini, paliec un sporto vesels!

TIKAI 3 EUR!

DR. PĒTERA KUČĀNA MEDICĪNAS UN SPORTA CENTRS

2017. gada atvērtais centrs Čaka ielā 145 ir nosaukts daktera Pētera Kučāna vārdā. Dr. Pēteris Kučāns bija ilggadējais Rīgas 4. medicīnas skolas un Sarkanā Krusta medicīnas koledžas direktors (no 1985. gada līdz 2012. gada aprīlim), ārsts, docents, Atzinības krusta IV šķiras ordeņa virsnieks. Paralēli darbam koledžā Dr. P.Kučāns strādājis kā ārsts-ordinators Rīgas 1.slimnīcā. Viņam ir bijusi svarīga loma, sakārtojot medicīnas māsu studiju programmas pēc Latvijas neatkarības atgūšanas. Tāpat viņš ir daudz darījis Latvijas ārstu apmācībā, pasaules standartu ieviešanā neonatologiem-reanimatologiem, rūpējoties par svarīgāko mūsu tautai – bērniem. Savā darbībā Dr. Pēteris Kučāns vienmēr ir bijis rūpīgs, progresīvs un inovatīvs. Dr. Pētera Kučāna vārdā nosauktais Medicīnas un Sporta centrs turpinās viņa tradīcijas – kvalitatīvi un progresīvi rūpēties par cilvēku veselību.

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS KLUBA BIEDRIEM!

Īpašas privilēģijas ULTRA FITNESS biedriem sadarbībā ar medicīnas centru SIA Ultra Express! Mūsu kluba biedra kartes īpašniekiem un viņu ģimenes locekļiem ultrasonogrāfijas izmeklējumi ārstniecības iestādē SIA Ultra Express ir ārpus rindas! 

Nāc un pievienojies ULTRA FITNESS sportotājiem!

LIELISKAS CENAS KLUBA ABONEMENTIEM!

Abonementu cenas ULTRA FITNESS sporta kluba regulārajiem apmeklētājiem tikai no 21.99 EUR!

SPORTA ĀRSTA KONSULTĀCIJAS KLUBĀ

ULTRA FITNESS kluba biedrus konsultē sertificēti, pieredzējuši un atsaucīgi sporta medicīnas speciālisti!

PATĪKAMA PRIVĀTĀ KLUBA ATMOSFĒRA

Mājīgas telpas, draudzīgi apmeklētāji, atsaucīga un laipna apkalpošana ir mūsu vizītkarte! Sporto ar smaidu!

Iepazīsties ar kluba lietošanas noteikumiem:

Izlasi!