PAR MUMS

ULTRA FITNESS - PIRMAIS ĪSTAS VESELĪBAS KLUBS!

MĒS ESAM PAR VESELĪGU SPORTOŠANU!

Sporta klubs Ultra Fitness atrodas izdevīgā vietā A.Čaka un Pērnavas ielu krustojumā un piedāvā lielisku iespēju sportot pašā pilsētas centrā! 2017.gadā izveidotais fitnesa klubs Ultra Fitness atrodas īpaši būvētā ēkā, kura ir jau sākotnēji tika projektēta kā sporta klubs un tajā jau no pirmsākumiem mājo īpaši sportisks gars. Klubs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

 

Ultra Fitness piedāvā daudz vairāk nekā tikai fitnesu – tas ir pilna servisa veselības klubs, kurā iestāšanās notiek ar pirmo iepazīšanās nodarbību, bet tālākais atkarīgs no katra sportot gribētāja vēlmēm. Klubs piedāvā visplašākā spektra fiziskās aktivitātes gan individuāliem sportotājiem, gan ģimenēm.

 

Sporta klubs Ultra Fitness cieši sadarbojas ar medicīnas centru Ultra Express, tāpēc sporta kluba administrācija, laikā no plkst. 9:00 līdz 16:00 atrodas medicīnas centrā pie pirmā lodziņa ar uzrakstu “sporta klubs”.

  • Individuālas medicīnas speciālistu konsultācijas

  • Īpaši izstrādāti trenažieri

  • Laba darbošanās atmosfēra

  • Piemērots visiem fitnesa līmeņiem

  • Plašākas telpas

  • Atsevišķa sauna vīriešiem un sievietēm

  • Vismodernākais sporta aprīkojums

NĀC PIE MUMS UZ PIRMO TRENIŅU!

Visiem mūsu topošajiem klientiem piedāvājam pirmo treniņu par īpašu iepazīšanās cenu – tikai 3 eiro! Atnāc, izmēģini, paliec un sporto vesels!

TIKAI 3 EUR!

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS KLUBA BIEDRIEM!

Īpašas privilēģijas ULTRA FITNESS biedriem sadarbībā ar medicīnas centru SIA Ultra Express! Mūsu kluba biedra kartes īpašniekiem un viņu ģimenes locekļiem ultrasonogrāfijas izmeklējumi ārstniecības iestādē SIA Ultra Express ir ārpus rindas! 

Nāc un pievienojies ULTRA FITNESS sportotājiem!

Iepazīsties ar kluba lietošanas noteikumiem:

Izlasi!