Smovey

Smovey

650 kcal
60

Min.

Līmenis: Normāls
Dalībnieku limits
~
Treneri:

Smovey FAT BURNER ir nodarbība, kuras laikā tiek uzturēta ilgstoša un vienmērīga fiziskā slodze, vērsta uz ķermeņa masas samazināšanu, vispārēju organisma stiprināšanu un locītavu kustīguma trenēšanu.Tādējādi smovey palīdz atbrīvoties no liekā svara, veidot un stiprināt vēdera, sēžas, augšstilbu un muguras muskuļus.
Nodarbība paredzēta dažādiem sagatavotības līmeņiem, jo treniņa intensitāti tu varēsi regulēt pats, tā atkarīga no tavas fiziskās sagatavotības. Nodarbības laikā smovey vingrojumi tiek izpildīti noteiktā secībā. Katra vingrojuma ilgums 1 minūte.
Jau pēc dažiem treniņiem ķermenis ir kļuvis stingrāks. Veidojas muskuļi, un līdz ar to automātiski uzlabojas tauku dedzināšanas process, kas turpinās pat miegā (tauku dedzināšana pēc treniņa jeb „afterburn” efekts).
SMOVEY IEDARBĪBA UN EFEKTI: 
– AKTIVIZĒ un nostiprina virsējo un dziļo muskulatūru. 
– VEICINA vielmaiņu un tauku sadedzināšanu.
– UZLABO limfātiskās sistēmas darbību. 
– NOSTIPRINA saistaudus.
– UZLABO kustību koordināciju un līdzsvaru, trenē izturību.
– MAZINA spriedzi kakla, plecu un muguras zonā.
– STIMULĒ refleksu zonas un šūnu aktivitāti.
– STIPRINA imūno sistēmu
– SNIEDZ vibroterapijas efektu
NODERĪGI: Lai gūtu terapeitisku efektu, ļoti būtiski vingrot pareizi: precīzi ievērot riņķa satvērienu, veikt piemērotas kustības un plašus roku vēzienus, kas, radot metāla lodīšu kustības, sniedz arī vibroterapijas efektu. Nodarbību vada sertificēta fitness trenere Marīna Krēsliņa. Enerģija un labs garastāvoklis visam vakaram garantēts! 
KĀ SAĢĒRBTIES: sporta tērpā, sporta apavos, galvenais, lai ērti kustēties, līdzi ņemt vingrošanas paklājiņu vai dvielīti, kā arī 0,5L ūdens!
.